aw Kargo ve İade

KARGO VE İADE KOŞULLARI

Erbil Süel'den yapacağınız 50 TL alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 50 TL altındaki tutarlarda ise kargo ücreti Türkiye’nin her yerine sabit 6,00 TL'dir. Erbil Süel müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar ve siparişlerinizi ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verir (Cuma günü verilen siparişler, Pazartesi kargoya verilir). Kargonuzun durumu ile ilgili ayrıntılı bilgiye sitemizde "Hesabım" bölümü altındaki "Siparişlerim" sekmesi altından veya "Kargom Nerede" bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

Erbil Süel'den aldığınız her ürünü memnun kalmamanız durumunda tüketici kanununa göre 'cayma hakkı' çerçevesinde 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınıza artı bakiye olarak geri yansıyacaktır. Almış olduğunuz ürünü Mng Kargo ile geri yollamanız gerekmektedir. Ürün iadesinin kabul edilebilmesi için ilgili birimimiz ürünü inceleyecek ve tekrar satılabilir halde olması şartı ile ürünün iadesine onay verdiği takdirde ürün iadesi yapılacaktır. Ancak kampanya dönemlerinde alınan ürünlerde iade hakkı sınırlıdır. İade hakkı detayları için kampanyanın koşulları geçerlidir.

İade yapmak istediğinizde takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir.

1. Faturanızın arkasında bulunan iade ile ilgili bölümü iade sebebinizi belirtecek şekilde doldurunuz.
2. info@erbilsuel.com adresine "ürün iadesi" başlığı ile mail atarak veya 444 78 40 no'lu çağrı merkezimizden müşteri hizmetlerini arayarak iade yapmak istediğinizi bize bildiriniz.
3. Ürünü faturasıyla birlikte Mng Kargo'ya veriniz.
4. Ürün hasarsız, orijinalliği ve tekrar satılabilirliği bozulmamış şekilde bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz gerçekleştirilecektir.
5. Ücretin kartınıza artı bakiye olarak yansıması seçmiş olduğunuz taksit adetine göre gerçekleşir.