aw Sipariş ve teslimat bilgileri

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Erbil Süel'den yapacağınız 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 40 TL altındaki tutarlarda ise kargo ücreti Türkiye‘nin her yerine sabit 6,00 TL'dir. Erbil Süel müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar ve siparişlerinizi ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verir.

Kargonuzun durumu ile ilgili ayrıntılı bilgiye sitemizde ‘’Hesabım ‘’ bölümü altındaki ‘’Siparişlerim ‘’ sekmesi altından ulaşabilirsiniz. Siparişinizi ve adres kısmını lütfen eksiksiz doldurunuz. Adresinizin yetersiz olması durumunda kargo teslimat sürecinde zorlanacak ve satın almış olduğunuz ürünün elinize ulaşması gecikecektir.

Erbil Süel'den vermiş olduğunuz siparişler sadece siparişi veren kişiye ve verilen adrese gönderilir.

Hiç bir şart altında kargo şubesinden teslimat yapılmaz. Sipariş etmiş olduğunuz ürünü teslim alırken lütfen paketi kargo görevlisinin önünde açınız.

Sitemizdeki fiyatlar ve stok adetleri belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu güncellemeler sırasında çıkacak hatalardan kaynaklı fiyat ya da stok farklılıkları bir sonraki güncellemede düzeltilir. Ödeme yaptıysanız, ücretiniz hesabınıza iade edilir. Sistemimizde olması gerektiğinden yüksek ya da düşük fiyatlı bir ürün görürseniz lütfen bize bildiriniz ya da gerçek fiyatıyla ya da stok durumuyla ilgili bizden bilgi alınız. Bu tip sistemsel hatalardan sitemiz sorumlu değildir.

Ürününüzde kargodayken oluşmuş herhangi bir hasar ya da problem olduğunu tespit ederseniz lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü tekrar tarafımıza yollayınız. Ekibimiz ürünü kontrol edecek ve eğer stoklarımızda mevcut ise yenisini hemen tarafınıza gönderecektir. Aksi takdirde kredi kartınıza ücret iadeniz gerçekleşecektir.