Çağrı Merkezi: 0850 360 12 34

Hakkımızda

ERBİL SÜEL markası 1995 yılında kurulmuştur. Marka 2007 yılında ÖGE MAĞAZACILIK TİC. LTD. ŞTİ. tarafından satın alınmıştır. Markası Erbil Süel olan ayakkabı mağazalarımız İzmir merkezli olup sektörün en iddialı ismi olmayı başarmıştır.

Türkiye'nin sayılı ayakkabı markalarından olan Erbil Süel ayakkabı, sektörde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Erbil Süel ayakkabı, büyüme stratejisini sürekli öğrenmek ve çalışmak üzerine kurgulamıştır. Ayakkabı üretiminde sağlığa uygun malzeme kullanılmasının ön planda tutulduğu Erbil Süel aynı zamanda modellerin tasarımları üzerine büyük emekler sarf edilmekte,tasarlanan ayakkabıların şıklığının yanında rahatlıklarına da önem verilmektedir.

Erbil Süel ayakkabı tasarım ekibi tarafından oluşturulan koleksiyonlar,mağazalarımızın yanı sıra www.erbilsuel.com üzerinden de siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.Kalite ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz tüm ürünümüzle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Erbil Süel ayakkabının en önemli hedefi; Türkiye ayakkabı sektöründe, modanın ve şıklığın temsilcisi olmaktır.