Alışveriş sepetinizde ürün yok.
SIRT ÇANTASI (1 Ürün)
Filtrele
Temizle
  • PLATİN
Resim Platin Kadın Çanta
% 50

Platin Kadın Çanta

289,99 TL 144,99 TL
Son 1 Ürün

Sırt Çantası Akımı

Artık Yaş fark etmeksiniz her kadın, genç kız çanta modeli seçimini sırt çantası modelinden yana yapmaktadırlar. Sırt çantalarının sağlamış olduğu kullanım kolaylığı ve sırtta sizi yormayacak denge ağırlığı ile omuzlarınızı yükten kurtarır. Erbil Süel hem spor sırt çantası hem de klasik sırt çantası üretimini özenle gerçekleştirir. Moda dünyasının bu yılki en güzel hediyeleri arasında şüphesiz sırt çantaları yer almaktadır. Özellikle her renk tonu kullanılarak oluşturuşmuş sırt çantaları, farklı tarzınızı ortaya çıkarır.

Günlük stilde kullanacağınız sırt çantalarının spor görünümde sırt çantası modeli olmasına dikkat ederek bir seçim yapabilirsiniz. Daha çok klasik bir tarzınız var ise Erbil Süel’in üretmiş olduğu deri, rugan, süet, kumaş ya da vinil tekstil malzemeli sırt çantası modelini tercih edebilirsiniz. Sırt çantası seçiminde önemli olan yaptığınız kombinde komple olarak uyumu yakalamaktır. Sırt çanta rahatlığını ve aynı zaman da bütünlüğünüzü koruyacak özelliklerde tüm çantaları görmek için Erbil Süel online sitesini kullanabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz sırt çantası modeli ile şık bir görünüm yakalamak istediğinizde, deri üzerine işlenmiş taşlı detaylı sırt çantalarına bakabilirsiniz. Erbil Süel hem sırtınızda taşıyabileceğiniz özellikte hem tek kol taşıyabileceğiniz hem de elinizde taşıyabileceğiniz özelliklerde üretimlerine devam etmektedir. Bu özelliklerin tümünü birden bir çanta da bulabileceğiniz gibi ayrı ayrıda bu işlevlerin verildiği sırt çantalarınızı görebilirsiniz. www.erbilsuel.com sitesine giriş yaptığınızdan her tarza uygun sırt çantası modellerini görebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
İade Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme