Alışveriş sepetinizde ürün yok.
STİLETTO (1 Ürün)
Filtrele
Temizle
  • VİZON
Resim Vizon Rugan Kadın Stiletto Ayakkabı
% 50

Vizon Rugan Kadın Stiletto Ayakkabı

179,99 TL 89,99 TL

“Stiletto” Zarifliğin Yeni Adı

Neredeyse her abiye her özel kıyafetle uyumlu olabilecek stiletto modelleri bir İtalyan modası olarak bilinmektedir. Stiletto İtalyanca kelime olup, anlamı ince uçlu ve kısa saplı bıçaktır. Attığınız her adımda stil sahibi duruşunuzu en belirgin şekilde ortaya koyabileceğiniz ayrıca diğer topuklu ayakkabılara göre daha çok tercih edilen modelleri Erbil Süel ayrıcalığı ile görebilirsiniz. Stilettolar, giyildiği anda duruşunuzu değiştiren, daha sonra bacak kaslarını harekete geçirerek kalçaya dik bir duruş şekli aldıran çekici ayakkabı kategorisidir.

Bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek istediğinizde ten rengi stiletto modellerini inceleyebilirsiniz. Bu model kısa boydan şikayetçi olan kadınlar için en ideal seçim olacaktır. İster klasik, ister spor isterseniz spor modellerinin bir arada yer aldığını modelleri hemen şimdi www.erbilsuel.com güvencesiyle inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Katılacağınız davet, düğün, nişan ve özel toplantı organizasyonlarında herkesten bir adım önde olmak ve günün yıldızı olmak stilettolarınız ile mümkün olacaktır.

Küçük detayları ile şıklığınıza etki edecek bu stilettolar deri, rugan, tüylü, süet, saten gibi dokulardan üretilerek siz değerli müşterisine sunuluyor. Klasik stiletto kadın ayakkabı modeli, daha çok çekici bir görünüm sunacak olan ve mutlaka ayakkabı koleksiyonunu içerisinde başköşede yer alması gereken modeldir. Öyle ki neredeyse her özel gününüzün kurtarıcısı olacak bu joker parça, hem şıklığınızı tamamlayacak hem de tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlayacaktır!

Güvenli Alışveriş
İade Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme